Cornell Dubilier SPA221M04B
Cap Aluminum 220uF 4V 20% (7.3 X 4.3 X 4.2mm) SMD 0.005 Ohm 4000mA 1000 hr 105°C Bulk
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cornell Dubilier SPA221M04B.
Descriptions
Descriptions of Cornell Dubilier SPA221M04B provided by its distributors.
CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD