Cornell Dubilier SPA121M06B
Cap Aluminum 120uF 6.3V 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 0.007 Ohm 3500mA 1000 hr 105°C Bulk
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cornell Dubilier SPA121M06B.
Descriptions
Descriptions of Cornell Dubilier SPA121M06B provided by its distributors.
CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD