Cornell Dubilier 337XMPL004MG19H
Aluminum Polymer Capacitors, SMD Solid Conductive
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cornell Dubilier 337XMPL004MG19H.
New Yorker Electronics
Datasheet3 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cornell Dubilier 337XMPL004MG19H provided by its distributors.
330¦ÌF 4V ¡À20% 12m¦¸ 2000h@ 105¡ãC 2.7A@ 100 kHz 2917 7.3mm*4.3mm*2.1mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
Polymer/Ic |Cornell Dubilier 337XMPL004MG19H
CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD