Cooper Industries SD3112-330-R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 300mA 1212 T/R
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cooper Industries SD3112-330-R.
IHS
Datasheet4 pages9 years ago
Datasheet3 pages18 years ago
Datasheet3 pages18 years ago
Electro Sonic
Sager Electronics
Introduction Date2006-03-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cooper Industries SD3112-330-R provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
FIXED IND 33UH 300MA 1.48OHM SMD