Comus WG280-D125Z
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
DistributorSKUMinPkg
SchukatWG280-D125Z101
6h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Comus WG280-D125Z.
IHS
Datasheet7 pages10 years ago
TME
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Comus WG280-D125Z provided by its distributors.
SSR Z-Vers. 280V 125A Hockey-Puck