Comus WG280-A25Z
Solid State Relay Z-Vers. 280V 25A Hocke
DistributorSKUMinPkg
SchukatWG280-A25Z71
8h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Comus WG280-A25Z.
IHS
Datasheet8 pages10 years ago
TME
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2002-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions of Comus WG280-A25Z provided by its distributors.
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
Images
Manufacturer Aliases
  • Comus International
  • COMUS (ASSEMTECH)
  • COMUS INTERNAT'L
  • COMUSGROUP
  • COMUS-INTL
  • COMUS INTERNATIONAL BVBA
  • Comus Belgium Bvba
  • Comus International Group
  • comus int
Part Number Aliases
This part may be known by these alternate part numbers:
  • WG 280 A 25 Z