Comus WG280-A125Z
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
SchukatWG280-A125Z51
10h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Comus WG280-A125Z.
IHS
Datasheet8 pages10 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2002-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Comus WG280-A125Z provided by its distributors.
SSR Z-Vers. 280V 125A Hockey-Puck