Central Technologies CTMMP73VCZF-1R5M
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, SMD, 2926
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CTMMP73VCZF-1R5M.
IHS
Datasheet0 pages0 years ago
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CTMMP73VCZF-1R5M provided by its distributors.
FIXED IND 1.5UH 18A 13.5 MOHM