Central Technologies CTH8F-680K
Power Line Choke Wirewound 68uH 10% 1KHz 3.31A 47mOhm DCR AXL Bulk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CTH8F-680K.
IHS
Datasheet1 page13 years ago
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CTH8F-680K provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 68UH 2.5A 47 MOHM TH
68UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR