Central Technologies CTH8F-150K
Power Line Choke Wirewound 15uH 10% 1KHz 7.34A 22mOhm DCR AXL Bulk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CTH8F-150K.
IHS
Datasheet1 page13 years ago
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CTH8F-150K provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 15UH 4A 22 MOHM TH