Central Technologies CTCDRH6D28F-150N
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 30% 10KHz 1.4A 0.084Ohm DCR T/R
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CTCDRH6D28F-150N.
IHS
Datasheet1 page13 years ago
Introduction Date2006-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CTCDRH6D28F-150N provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 15uH, 30%, 1 Element, SMD
FIXED IND 15UH 84 MOHM SMD
15UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR