Central Technologies CTCDRH62BF-100M
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, SMD
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CTCDRH62BF-100M.
IHS
Datasheet1 page12 years ago
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CTCDRH62BF-100M provided by its distributors.
FIXED IND 10UH 150 MOHM SMD
10UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR