Central Technologies CTCDRH104RF-5R2
Inductor Power Shielded Wirewound 5.2uH 30% 100KHz 5.7A 0.022Ohm DCR T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CTCDRH104RF-5R2.
IHS
Datasheet1 page11 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CTCDRH104RF-5R2 provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 5.2uH, 30%, 1 Element, SMD, 3939
FIXED IND 5.2UH 22 MOHM SMD