Central Technologies CTCB0603F-400P
Ferrite Beads Multi-Layer 40Ohm 25% 100MHz 3A 0.035Ohm DCR 0603 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CTCB0603F-400P.
IHS
Datasheet2 pages9 years ago
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CTCB0603F-400P provided by its distributors.
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FERRITE BEAD 40 OHM 0603 1LN