Central Technologies CT0805FSF-561J
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CT0805FSF-561J.
IHS
Datasheet1 page19 years ago
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CT0805FSF-561J provided by its distributors.
FIXED IND 560NH 450 MOHM SMD