Central Technologies CT0805CSF-430G
Inductor RF Wirewound 0.043uH 2% 200MHz 60Q-Factor Ceramic 0.5A 0.34Ohm DCR 0805 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CT0805CSF-430G.
IHS
Datasheet1 page17 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CT0805CSF-430G provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
FIXED IND 43NH 340 MOHM SMD