Central Technologies CT0603CSF-39NJ
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0704
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CT0603CSF-39NJ.
IHS
Datasheet1 page5 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CT0603CSF-39NJ provided by its distributors.
FIXED IND 39NH 250 MOHM SMD