Central Technologies CT0402CSF-39NG
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CT0402CSF-39NG.
IHS
Datasheet1 page13 years ago
Introduction Date2006-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CT0402CSF-39NG provided by its distributors.
FIXED IND 39NH 460 MOHM SMD