Carlo Gavazzi SD110115
Relay, Technology Namur, Supply Voltage 220 VAC, Output SPDT, SD110 Series
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Carlo Gavazzi SD110115.
IHS
Datasheet2 pages26 years ago
JRH Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date1998-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Carlo Gavazzi SD110115 provided by its distributors.
AMPLIFIER 115VAC SPDT NAMUR
Carlo Gavazzi
Sensor Rly 115Vac Spdt Namur |Carlo Gavazzi SD110115
1.2mA Currency SPDT DIN