Capax Technologies 1206G392F500ST
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0039uF, Surface Mount, 1206
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Quest1206G392F500ST5,193
11h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Capax Technologies 1206G392F500ST.
IHS
Datasheet1 page19 years ago
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2006-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Capax Technologies 1206G392F500ST provided by its distributors.