Cal-Chip Electronics FBU565032T-401Y-S
Ferrite Bead 400 Ohm 2220 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FBU565032T-401Y-S.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FBU565032T-401Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 400 OHM 2220 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 4.5A, 2 Pin(s)
FBULTRA 2220 400OHM 4.5A .03DC