Cal-Chip Electronics FBU453215T-121Y-S-H
Ferrite Bead 120 Ohm 1812 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FBU453215T-121Y-S-H.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FBU453215T-121Y-S-H provided by its distributors.
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
FB HI 1812 120 OHM 6A .015DC