Cal-Chip Electronics FBU321611T-121Y-S-H
Ferrite Bead 120 Ohm 1206 1LN
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FBU321611T-121Y-S-H.
IHS
Datasheet5 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FBU321611T-121Y-S-H provided by its distributors.
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
FB ULTRA 1206 120 OHM 6A .01DC