Cal-Chip Electronics FBH451616T-101Y-S
Ferrite Bead 100 Ohm 1806 1LN
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FBH451616T-101Y-S.
IHS
Datasheet7 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FBH451616T-101Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FB HI 1806 100 OHM 3A .04DC