Cal-Chip Electronics FBH321611T-601Y-S-H
Ferrite Bead 600 Ohm 1206 1LN
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FBH321611T-601Y-S-H.
IHS
Datasheet7 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FBH321611T-601Y-S-H provided by its distributors.
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 2.5A, 2 Pin(s)
FB HI 1206 600 OHM 2.5A .07DC