Cal-Chip Electronics FBH160808T-680Y-S
Ferrite Bead 68 Ohm 0603 1LN
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FBH160808T-680Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 68 OHM 0603 1LN
FB HI 0603 68 OHM 3A .04DC