Cal-Chip Electronics FB322513T-600Y-S-1
Ferrite Bead 60 Ohm 1210 1LN
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB322513T-600Y-S-1.
IHS
Datasheet11 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB322513T-600Y-S-1 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
FBEAD 1210 60 OHM .30DC 800MA