Cal-Chip Electronics FB321611T-122Y-S-1
Ferrite Bead 1.2 Kohm 1206 1LN
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB321611T-122Y-S-1.
IHS
Datasheet11 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
-1.71%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB321611T-122Y-S-1 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 1.2 KOHM 1206 1LN
FBEAD 1206 1.2K OHM .4DC 500MA