Cal-Chip Electronics FB321611T-102Y-S-1
Ferrite Bead 1 Kohm 1206 1LN
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB321611T-102Y-S-1.
IHS
Datasheet11 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.26%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB321611T-102Y-S-1 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
FBEAD 1206 1K OHM .40DC 500MA