Cal-Chip Electronics FB201209T-601Y-S-1
Ferrite Bead 600 Ohm 0805 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB201209T-601Y-S-1.
3 month trend:
-35.84%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB201209T-601Y-S-1 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
FBEAD 0805 600 OHM .30DC 500MA