Cal-Chip Electronics FB201209T-600Y-S-1
Ferrite Bead 60 Ohm 0805 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB201209T-600Y-S-1.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB201209T-600Y-S-1 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
FBEAD 0805 60 OHM .15DC 800MA