Cal-Chip Electronics FB201209T-300Y-S
Ferrite Bead 30 Ohm 0805 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB201209T-300Y-S.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB201209T-300Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.3A, 2 Pin(s)
FBEAD 0805 30 OHM .10DC 300MA