Cal-Chip Electronics FB201209T-221Y-S-1
Ferrite Bead 220 Ohm 0805 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB201209T-221Y-S-1.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB201209T-221Y-S-1 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
FBEAD 0805 220 OHM .20DC 500MA