Cal-Chip Electronics FB201209T-202Y-S
Ferrite Bead 2 Kohm 0805 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB201209T-202Y-S.
3 month trend:
-3.89%
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB201209T-202Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
FBEAD 0805 2K OHM .50DC 500MA