Cal-Chip Electronics FB160808T-401Y-S
Ferrite Bead 400 Ohm 0603 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB160808T-401Y-S.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB160808T-401Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 400 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.4A, 2 Pin(s)
FBEAD 0603 400 OHM .30DC 400MA