Cal-Chip Electronics FB160808T-252Y-S
Ferrite Bead 2.5 Kohm 0603 4LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB160808T-252Y-S.
3 month trend:
-6.20%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB160808T-252Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 4LN
FBEAD 0603 2.5K OHM .7DC 100MA