Cal-Chip Electronics FB100505T-221Y-S-1
Ferrite Bead 220 Ohm 0402 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB100505T-221Y-S-1.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB100505T-221Y-S-1 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.7A, 2 Pin(s)