Cal-Chip Electronics FB060303T-500Y-S
Ferrite Bead 50 Ohm 0201 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB060303T-500Y-S.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB060303T-500Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 50 OHM 0201 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.3A, 2 Pin(s)
FBEAD 0201 50 OHM .30DC 300MA