Cal-Chip Electronics FB060303T-151Y-S
Ferrite Bead 150 Ohm 0201 1LN
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cal-Chip Electronics FB060303T-151Y-S.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cal-Chip Electronics FB060303T-151Y-S provided by its distributors.
FERRITE BEAD 150 OHM 0201 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)
FBEAD 0201 150 OHM .5DC 200MA