BI Technologies 72XLR100K
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.53 X 4.75 X 9.8mm) Pin Thru-Hole Box
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for BI Technologies 72XLR100K.
Electro Sonic
Datasheet5 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of BI Technologies 72XLR100K provided by its distributors.