Bel Fuse YNV12T16-0
Module DC-DC 1-OUT 0.7525V to 5.5V 16A 88W 10-Pin SIP
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Bel Fuse YNV12T16-0.
Arrow Electronics
Datasheet28 pages15 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Bel Fuse YNV12T16-0 provided by its distributors.
Analog Point of Load Module (POL)
CONVERT DC/DC 88W T/H