Bel Fuse SPDL3216-222-2P-T
Common Mode Chokes Dual 2.2kOhm 100MHz 0.2A 1.2Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Bel Fuse SPDL3216-222-2P-T.
Sager Electronics
Datasheet13 pages4 years ago
Datasheet13 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+266%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Bel Fuse SPDL3216-222-2P-T provided by its distributors.
Common Mode Chokes / Filters 2Line SMD Common Md Choke 2220
2 Line SMD Common Mode Choke | 2220Ohm 25% Impedance@100MHz
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.2A, 4 Pin(s)
50V 200mA 2 2.2K¦¸@ 100MHz 1.2¦¸ , 3.2mm*1.6mm*2mm