Bel Fuse HCTC-50-2.3
Common Mode Chokes / Filters HIGH CURRENT TORROIDAL CHOKE
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Bel Fuse HCTC-50-2.3.
Master Electronics
Datasheet1 page5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+68.70%
Descriptions
Descriptions of Bel Fuse HCTC-50-2.3 provided by its distributors.
2.3A 2 50mH@ 1 kHz 450m¦¸ , 39.37mm*15.24mm*41.91mm