KYOCERA AVX K50-HC1CSE28.63636MR
SMD Crystal Oscillator 28.63636MHz 5V 50pF 4-Pin Mini SMD T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX K50-HC1CSE28.63636MR.
Newark
Datasheet3 pages25 years ago
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX K50-HC1CSE28.63636MR provided by its distributors.
OSC, 28.63636MHZ, 7 X 5MM, CMOS