Autonics E50S8-3600-3T-24
Encoder, Incremental, 0mm, 8mm Shaft, 3600 PPR, A, B, Z, Totem pole output, 12-24VDC
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Autonics E50S8-3600-3T-24.
TME
Datasheet1 page3 years ago
Inventory History
3 month trend:
-100%
Descriptions
Descriptions of Autonics E50S8-3600-3T-24 provided by its distributors.
Encoder, Incremental, _y50mm, 8mm