ASJ CR16-1103-FY
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 110000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsCR16-1103-FY80,000
3d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ASJ CR16-1103-FY.
IHS
Datasheet22 pages3 years ago
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions of ASJ CR16-1103-FY provided by its distributors.
RC0603 110K 1% 0,1W TK100