API Delevan P3519-152K
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3720
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan P3519-152K.
Descriptions
Descriptions of API Delevan P3519-152K provided by its distributors.
FIXED IND 1.5UH 2.72A 40MOHM SMD