API Delevan P3519-122K
General Purpose Inductor, 1.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3720
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan P3519-122K.
Descriptions
Descriptions of API Delevan P3519-122K provided by its distributors.
FIXED IND 1.2UH 2.88A 40MOHM SMD