API Delevan ER1641-912JS
General Purpose Inductor, 9.1uH, 5%, 1 Element, Iron-Core
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan ER1641-912JS.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of API Delevan ER1641-912JS provided by its distributors.
GENERAL PURPOSE INDUCTOR Non-RoHS Compliant Active WIRE Fixed Inductor -55C~105C 46MHz 1.62Ohm Max 9.1muH
FIXED IND 9.1UH 220MA 1.62OHM TH