API Delevan ER1641-103KS
Fixed Ind 10UH 220MA 1.62 Ohm Th
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan ER1641-103KS.
IHS
Datasheet4 pages0 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of API Delevan ER1641-103KS provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Iron-Core